Na pewno każdy z nas słyszał o

24 lutego 2013

Na pewno każdy z nas słyszał o czymś takim jak najlepszy kredyt hipoteczny preferencyjny. Najwięcej informacji w mediach pojawiała się odnośnie kredytu rodzina na swoje, co jest oczywiście zrozumiałe ponieważ jest to pożyczka, która pomogą tysiącom ludzi. Tego kredytu na naszym rynku już niestety nie ma, jednak banki rozpoczęły nową erę w tej dziedzinie. Przekonaj się jaką!

Otóż dobrze nam znany ostatnio Getin Bank, postanowił zaszaleć nie tylko z kontem osobistym ale również z kredytem. do tej pory ogromne wrażenie jeżeli chodzi o ten bank robił fakt, że udostępniał on nam alternatywę płatności poprzez telefon czy przelewy internetowe poprzez facebooka. Oprócz tego ów bank postanowił zszokować nas dodatkowo kredytem na specjalnych warunkach. Wraz z firmą deweloperską Robyg, instytucja postanowiła wystosować nowy wariant kredytu o charakterze preferencyjnym. Wraz ze zniknięciem kredytu mieszkaniowego pt:” rodzina na swoim”, banki postanowiły aż rok poczekać na wejście kolejnego specjalnego kredytu Mieszkanie dla młodych. W związku z tym na rynku zaczęło brakować tego rodzaju produktów. Dlatego Getin bank w porozumieniu z Robyg postanowił ową lukę wypełnić poprzez ofertę kredytu mieszkaniowego. Jakie profity daje nam ów kredyt?

W najlepszym wypadku ów kredyt jest w stanie zagwarantować nam ratę niższą nawet o 800 PLN. W skali kilku lat możemy zatem zaoszczędzić nawet 30 tysięcy złotych. Klienci nie są również pozostawieni sami sobie, bowiem firma pomaga w wypełnianiu formalności w ubieganiu się o finansowanie. Dodatkowo każdy zainteresowany może bez kozery ubiegać się o wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji kredytowej. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Skontaktuj się z Getin Bankiem ! Na pewno może Ci on w wędrówce po własne lokum. Nie wierzysz ? Przekonaj się!